Na konferencii Betón na Slovensku 2014


NAPíSALI O NáS

Na konferencii Betón na Slovensku 2014

DÁTUM: 19. 06. 2018

Na konferencii Betón na Slovensku 2014-2018 bolo udelené ocenenie za inovatívny prístup k návrhu a realizácii mostného objektu Dubná Skala na diaľnici D1 Dubná Skala – Turany.

Na konferencii Betón na Slovensku 2014-2018, ktorú organizoval Slovenský národný komitét FIB a ktorá sa konala v máji 2018 v Žiline, za účasti prezidenta asociácie FIB (Fédération internationale du béton so sídlom v Laussane) pána Huga Corresa, spoločnosti DOPRAVOPROJEKT, a.s. spolu so spoločnosťou Váhostav-SK, a.s, bolo udelené ocenenie za inovatívny prístup k návrhu a realizácii mostného objektu Dubná Skala na diaľnici D1 Dubná Skala – Turany. Okrem toho spoločnosť DOPRAVOPROJEKT, a.s. a jej dvaja zamestnanci, Ing. Jaroslav Guoth a Ing. Zuzana Gimerská, boli ocenení za dlhodobú a významnú spoluprácu pamätnou medailou príležitosti 25. výročia založenia Slovenského národného komitétu FIB.


NA STIAHNUTIE

Dokumenty na stiahnutie

Najnovšie tlačové správy a vyhlásenia spoločnosti Dopravoprojekt, a.s.. V prípade záujmu o viac informácií o spoločnosti a jej projektoch nás kontaktujte.